Новости Украины #3

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявил, что Украина не вмешивается во внутренние дела других стран. Так 17 сентября он отреагировал в Facebook на последние заявления президента Беларуси Александра Лукашенко.
Президент Беларуси обратился к народами Украины, Польши и Литвы с призывом "не дать безумным политикам развязать войну".
(Мрачно) у меня всё более сильное впечатление, что Лука пообещал Путину взять постоянную беспокоящую войну с Украиной на себя. Per procura.
 
Где они взяли это обмундирование, или за деньги любые капризы хоть в лесах, хоть в болотах?
Застрявшие на границе хасиды спели гимн Украины в вышиванках и шароварах — видео https://nv.ua/ukraine/events/hasidy...peli-gimn-video-novosti-ukrainy-50112672.html
ФОНД РАББИ НАХМАНА: ВИДЕО С ПОЮЩИМИ ХАСИДАМИ В КАЗАЦКИХ КОСТЮМАХ — ФЕЙК
 
 

Gam

В наряде по кухне
Стандартная тактика козломордых - выдавать желаемое за действительное и запугивать :) -

Кстати, зацените телефон с которого пришло сообщение украинскому депутату.
 
Это звездец. Азиров заявил, что Порошенко якобы занимался рейдерством предприятий и что Азиров… незаконно прослушивал и покрывал его o_O Это ж насколько человека ненавидеть надо, чтоб так подставляться? И нежалко же ради очередного раза гавкнуть "Порох вор" так увлечься лепкой кул стори, что в порыве сочинительства самому не заметить, как себе на уголовные статьи на голову насочинял


И СБУ, оказывается, ему "докладывала" (она, правда, президенту подчиняется, а не премьеру, но то такое), и "у меня есть плёнки, я их прятал", и вообще.

Старикан совсем плох стал. На глазок где-то на ⅗ лукашенко-единиц по маразму тянет.
 
Портнов обезумел, Порох взял рекорд — 58 открытых уголовных дел. Будет, о чём поржать, когда эти бредовые дела распадутся.


Деркач обозвал Байдена вором, разворовавшим бюджет Украины, и подал иск в ОАСК, чтобы тот обязал МИД отправить США ноту протеста за вмешательство во внутренние дела страны.


Да, ОАСК очень удобный суд, чтобы гадить, иски подавать лучше всего именно туда, старина Вовк кадр проверенный и не подведёт. Если старик Джо выиграет у Донни, это будет бімба. И тайминг идеальный, предвыборный.
 
Світовий банк відкладає виділення Україні першого траншу на 350 млн доларів.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Рішення про виділення коштів Україні було схвалено ще наприкінці червня, однак кошти досі не надійшли.

"Ми їх очікуємо. Ми 1 вересня провели найбільшу виплату $2 млрд і зробили це самостійно без фінансової підтримки від міжнародних партнерів, на яку розраховували. Ми готові до різних сценаріїв, але розраховуємо на підтримку наших міжнародних партнерів" - сказав він.

За словами міністра, Україна все ж отримає перший транш із загального кредиту в $ 700 млн ще до кінця року.

Марченко також уточнив, що Україна спочатку сподівалася залучити більший кредит від Світового банку.

"Першочергово ми говорили про $1 млрд через DPL, але в зв’язку з суттєвим навантаження на бюджет Світового банку через велику кількість запитів від усіх країн-членів, ця сума була зменшена до $700 млн і окремий проєкт соціальної підтримки, який ми зараз фіналізуємо. Ми сподіваємось отримати всі ці кошти цього року, оскільки це запорука своєчасного фінансування накопичених видатків" - пояснив міністр.

Україна мотивувала залучення кредиту Світового банку необхідністю фінансувати ключові реформи.


ЄБРР не буде кредитувати "Укренерго" через порушення Україною меморандуму по "зеленій" енергетиці

Про це в ході конференції заявила старший банкір департаменту енергетики ЄБРР Ольга Єрьоміна, нагадавши, що банк - один з найбільших інвесторів в енергетику України, один із найактивніших інвесторів на ринку ВДЕ країни.

"Передумовою для забезпечення ліквідності Укренерго для нас є платіжна дисципліна в галузі... Ми спостерігали за тим, як меморандум впроваджується. Сьогодні ми розуміємо, що він не виконується. Рівень платежів не повний. За серпень 65% сплачено за енергію ВДЕ. Це набагато нижче того, що обіцяли платити згідно з меморандумом - 100%. І дуже низька ймовірність того, що рівень платежів буде покращено у вересні й в наступні місяці", - сказала Єрьоміна.

За її словами, держава не сприяє виконанню своїх зобов'язань перед інвесторами, в т. ч. перед ЄБРР, тому банк поки не розглядає можливість видачі кредиту для "Укренерго".

За словами Єрьоміної, на це впливає також зрив голосування за законопроект №3960, який повинен був забезпечити державні гарантії на залучення кредитів від міжнародних фінансових організацій. Таким чином, вона називає слабкими шанси держави на залучення кредитів від МФО і випуск облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

"Треба проаналізувати чому не проголосували за закон. Можливо було недостатньо депутатів в залі або на те є більш фундаментальні причини", - зазначила вона.

Також банкір підкреслила, що незадоволена тим, як державне підприємство "Гарантований покупець" здійснює торгівлю електроенергією на ринку, що сприяє збільшенню боргів перед підприємствами ВДЕ. Вона повідомила, що "Гарантований покупець" не бере активну участь на ринку електроенергії і продає електроенергію за нижчою ціною на балансуючому ринку.

"Я не сильно задоволена розвитком подій, які відбуваються... Сподіваюся, що завтра на засіданні антикризового штабу в Кабміні буде прийнято рішення, яке покращить ситуацію", - підсумувала Єрьоміна.


"Green Clown". Directed by Robert B. Wiede.
 
В понедельник, 14 числа, 30-летнего Николая Петришина представили сотрудникам областной прокуратуры. В тот же день в ведомстве устроили празднование события, о котором позже написал активист Александр Леменов,
"Новый прокурор Тернопольской области Николай Петрушин собрал коллег, остограмился и начал рассказывать, что ориентироваться надо на него, а не на закон. И если не послушаются, то он будет "#бать их, как свиней", — написал он на своей странице в Facebook.
Позже на странице в Facebook народный депутат от Тернопольщины Игорь Васылив сообщил, что во время заседания Верховной Рады разговаривал с генпрокурором Ириной Венедиктовой о "нездоровом влечении к животным и к забухать". Венедиктова пообещала разобраться, в результате Петришина скоропостижно уволили.
В медийных кругах Тернополя утверждают, что назначение прокурора-рекордсмена на должность лоббировал черновицкий бизнесмен Илья Павлюк. Такие выводы СМИ сделали после информации о том, что жена прокурора Алла Петришина является помощником народного депутата от партии "Слуга народа" Оксаны Гринчук, которая родом из Черновцов и которую связывают именно с Павлюком.

 
Сверху Снизу