Новости Украины #3

nauua

На губе

яйцо пожадничали для броска...
 
ЕС делает последнюю попытку вразумить Зеленского.
22 сентября Верховный представитель ЕС по вопросам внешней политики и политики безопасности Боррель посетит Украину с официальным визитом. Он так же планирует провести ряд неофициальных встреч.
Хроника https://t.co/0MlzzNaPBK
Специально для Зеленского. Да. С Порошенко.
 
Ощущение, что это один и тот же)))
Хотя страны, вроде, разные)!
В понедельник, 14 числа, 30-летнего Николая Петришина представили сотрудникам областной прокуратуры. В тот же день в ведомстве устроили празднование события, о котором позже написал активист Александр Леменов,
"Новый прокурор Тернопольской области Николай Петрушин собрал коллег, остограмился и начал рассказывать, что ориентироваться надо на него, а не на закон. И если не послушаются, то он будет "#бать их, как свиней", — написал он на своей странице в Facebook.
Позже на странице в Facebook народный депутат от Тернопольщины Игорь Васылив сообщил, что во время заседания Верховной Рады разговаривал с генпрокурором Ириной Венедиктовой о "нездоровом влечении к животным и к забухать". Венедиктова пообещала разобраться, в результате Петришина скоропостижно уволили.
В медийных кругах Тернополя утверждают, что назначение прокурора-рекордсмена на должность лоббировал черновицкий бизнесмен Илья Павлюк. Такие выводы СМИ сделали после информации о том, что жена прокурора Алла Петришина является помощником народного депутата от партии "Слуга народа" Оксаны Гринчук, которая родом из Черновцов и которую связывают именно с Павлюком
 
Опять клятый Порошенко Бубе нагадил, нет, вовсе не Европарламент:

https://www.pravda.com.ua/news/2020/09/18/7266850/

И вице-председатель комиссии Европарламента по евроинтеграции Украины Виола фон Крамен заявление о риске потери безвиза наверняка делала под прицелом пистолета Пороха:


Заменили условных соросят на всяких там Ермаков и пр. — и Зек потихоньку стал превращаться в мини-Портнова ;(
 

nauua

На губе
Іван Авраміді:
Довго думав, в чому ж була головна помилка Пороха??? І нарешті зрозумів!!!
Їх (помилок) було кілька.
1.) Система ПРОЗОРО - наступив на хвіст відразу усім алігархам
2.) Націоналізація Приватбанка - наступив на хвіст Бєні.
3). Націоналізація Укртелекому - наступив на хвіст Ахметову.
4.) Газ по ринковій ціні - наступив на хвіст Фірташу, Бєні, Ахметову.
5.) Санкціі України проти рф - наступив на хвіст Пінчуку(торгівля металом з рф заглохла).
6.) Ротердам+ наступив на хвіст Ахметову, Бєні.

Ось саме ці дїі Президента Порошенко , призвели до того, що зі всіх СМІ, котрі в нас належать вище згаданим особам, рікою полилися "Мальдіви, Апшори, Ліпіцкаяфабріка, торговля на крові, алкаш, барига" і т. д і т. п. Що сказати у підсумку?
Все правильно робив Порох, от тільки нарід у нас "мудрий" олігархічним телелайном.
 

Palm

 

яйцо пожадничали для броска...
Это преступление , кидать по говну яйца в кризисное время.
 

nauua

На губе
Igor Lutsenko

Нижче – надзвичайно яскравий текст (не мій) про те, що буде з Кримом у наступні кілька років. Спойлер – солончакова пустеля під російським прапором. Джерело – у коментарі.
***
Запам'ятовуйте Крим сьогоднішнім, тому що скоро ви його не впізнаєте.

Електрика, газ, продовольство, транспортне сполучення - це проблеми Криму? Так, звісно. Але всі вони тьмяніють у порівнянні з головною, фундаментальною проблемою.

Вода.
Вода - це не тільки «попити», «попрати» і «помитися». Це не тільки заводи, каналізація та сільське господарство. Після війни населення Криму становило 379 тис.

Правда, з урахуванням того, що до цього було депортовано все кримськотатарське населення.

І тим не менше, задумайтеся про цифру – 379 тис. проти сьогоднішніх близько 2,5 млн.
Причина нечисленності післявоєнного Криму до неподобства проста - була заселена лише вузька приморська смуга, та ще передгір'ях Кримських гір.

Тому що тільки тут відбувалося накопичення опадів в горах, які джерелами і річками, стікаючи до узбережжя і в долини, давали людям прісну воду.

Вся решта території представляла собою великі солончакові степи, не тільки не придатні для сільського господарства, а й для існування людей, оскільки прісної води в степовому Криму не було. Взагалі.

Зовсім. В колодязях і свердловинах - розсоли. Власне, як і належить бути на посушливому і жаркому острові, оточеному з усіх боків морем.

І ось в Крим прийшов Північно-Кримський канал. Як сказати, прийшов.... Спочатку на Дніпрі побудували Каховське водосховище. Потім побудували власне канал і каскад насосних станцій, потім обладнали іригаційні мережі.

Майже два десятки років, неймовірні витрати.

І степовий Крим почали промивати. По 1 кубічному кілометру води в рік. 1 мільярд тонн.

Є такий термін, називається він «розсоленням» грунтів. Якщо довго-довго лити на солончаки прісну воду, то солі поступово будуть з грунту вимиватися, а над підземними розсолами сформується купол прісної води, що перешкоджає зворотному капілярному засоленню.

Грунт стане придатним для сільськогосподарського використання, а з прісного купола можна буде відбирати деяку кількість води для питного водопостачання. Значить, можна обробляти поля, сади і виноградники, будувати села, завозити людей.

Саме так і сталося з Кримом з будівництвом Північно-Кримського каналу. А потім з передачею Криму Україні почалася гігантська програма розсолення грунтів, перетворення їх у ріллі і виноградники. Десятками тисяч поїхали переселенці з України, в основному -хлібороби і тваринники

Населення Криму почала стрімко збільшуватися. 800 (Вісімсот) сіл і селищ в степовому Криму отримали автономне водопостачання.

І, звичайно ж - вибухове зростання промисловості. Всі основні підприємства Криму зобов'язані своїм ростом або взагалі появою воді Північно-Кримського каналу.

Тому що заводи - це не тільки виробничі потужності, найчастіше з великим споживанням технічної прісної води, але і люди, тисячі, десятки і сотні тисяч людей, які повинні мати можливість нормально жити, пити, їсти, митися, прати, вибачте - ходити в туалет, просто кажучи - постійно витрачати прісну воду.

І ось Північно-Кримський канал закрився. А населення Криму залишилося. І промисловість залишилася. І водоспоживання залишилося майже на рівні 2013 року, за винятком частини сільськогосподарських площ зі штучним зрошенням.

Крим почав стрімко «пропивати» свої запаси прісної води, які накопичувалися десятиліттями. Спустошуються водосховища, по-варварськи розбурюються і відкачуються залишки прісної води з ділянок, де вони 50 років формувалися за рахунок протоки води з каналу і системної іригації

І, звичайно, тут же задзвеніли перші дзвіночки. То тут, то там з свердловин вже пішла засоленная вода, подекуди з'явилися вже і розсоли.

Наука гідрогеологія каже, що Крим без масованого протоки прісних вод в будь-якому випадку повернеться до свого початкового солончаковому станом, оскільки капілярне підняття розсолів поступово засолить лінзи прісних вод, зробивши їх непридатними до використання.

Це процес довжиною років в 12-15, якщо його, звичайно, не прискорювати. Але його прискорили, рази в 3.

А тепер про головне.

Чим будуть займатися люди в 800 сільських населених пунктах Криму, коли навколо них відродяться солончаки, і не зможе рости не тільки хліб і виноград, а й навіть чагарникова акація? Що будуть пити ці люди?

Що будуть пити кримчани в містах, чим змивати в своїх туалетах, коли водосховища спорожніють остаточно, а в свердловини остаточно прийде розсол?

Про промисловість не буду, і так все ясно.

Крим приречений до повернення у далекий 1947 рік, коли населенню в 379 тис. з їх тодішніми надскромних потребами цілком вистачало води.

Але тоді і в Армянську жило близько 3 тис., а не більше 20 тис., як зараз. На заводі «Залив» в Керчі працювало від сили сотні півтори працівників, і не був він жодним містоутворюючим підприємством, як зараз ...

Машина часу зі скрипом понеслася на 60 років назад, і кримчани – її нещасні пасажири.

Пару ремарок в кінці.

Сподіваюся, ми всі розуміємо, що ніякі водоводи з Росії, навіть якщо вони і будуть, не в змозі зрівнятися з потужністю перекидання води з Дніпра, з якого на потреби Криму відбиралося близько 20% стоку цієї великої річки. Відтак не буде протоку солончаків, отже - читай вище.

Ви помітили, що слова «туристи», «відпочиваючі» взагалі ні разу не використані? Здається, зрозуміло, чому... Не до них.
 
https://www.ccifr.ru/news/nazvany-laureaty-premii-gazety-le-courrier-de-russie

Вечер продолжился вручением премии лучшему журналисту: в этой номинации были представлены Виталий Лейбин, Дмитрий Соколов-Митрич и Марина Ахмедова. Редакция газеты Le Courrier de Russie единогласно назначила победителем Марину Ахмедову – за непростой труд репортёра на Донбассе. Лауреат получала премию в сопровождении своей подруги Ирины Верещук, бывшего мэра города Рава-Русская в Западной Украине. Марина Ахмедова объяснила, что «объективность не может быть абстрактной». «Каждый раз, когда я пишу репортажи о восточной Украине, я думаю о том, что их будут читать мои друзья с Западной Украины. И я стараюсь писать так, чтобы их не обидеть», — отметила Марина.

Марина Ахмедова — это писавшая про кококорателей и фофыздов ВСУ. Неплохте, однако, кореша у кандидата в мэры Киева.
 
Сверху Снизу