Юмор о политиках

Юрий Моор

13 мин. ·

Пострадавший легко в аварии житель ПА жалуется, что израильская скорая отказалась везти его в израильскую больницу. "Как будто я какой-то Нетаниягу!", - возмущается он, а вместе с ним и государственное радио Израиля.
 

nt00

 
Уявіть собі які в нас фільми пропадають. Кров на снігу, розборки офісом на офіс, афери, погоні.
======


Невигадана історія, розказана учасниками
Алі Татар-заде
разі ото зараз вибори! От колись було як. Невигадана історія, розказана мені учасниками, проте деякі деталі я міг наплутати, бо сам в цьому ні ногою.
Були вибори чи 2006 чи 2007 року. Регіонали тоді сильно борзєлі, в хід йшло усе, від підкупу до фізичного знищення. Один політик, нині покійний, протягував своїх кандидатів не від цієї сили.
І от в останій момент почалась якась судова фігня з протоколами та мокрими печатками. У нього був голова комісії, який терміново захворів і не з’являвся на дільницях. За день до “вибору” суд постановив, щоб вважати нечинним протоколи з його, відсутнього, підписом, і призначив якусь тьотю за головну. Це зробили регіонали. А той в сусідньому суді в той же день таємно провів інше рішення, що голову зняли незаконно, і вважати тільки з його підписом протоколи чинними.
Настав день “В”, його хлопці з першими ж швидко-швидко отриманими протоколами і до них мішками бюлетнів помчали в Сімферополь. Це був курортний берег, їх попередили про засідку, і вони поїхали околицями, місцевими тропами. А регіонали просекли маневра і почали погоню. І от десь на “засніженій льодяній рівнині” їх перекривають, з одного боку гаї, з іншого регіонали, і починають вимагати віддати все добро. Лунають пропозиції підкупу, погрози, потім сила. Починається драка. Кров на гірському снігу. Гаі раптом дають задню і кажуть що на мокруху не підписувались, уїжджають. Сили стають рівними. В руки йдуть монтировки, кожна сторона обіцяє що в багажу є зброя і право на її приміненіє теж. Потім регіоналам вдається прямо тут купити його хлопців. Вони пьють мирову, зализують рани, навіть подружилися. “А как ти мєня кулаком!” “А ти мене як в печінь!” Задоволені куплені хлопці їдуть назад пусті, а виконавші своє завдання регіонали неспішно їдуть в Сімферополь із здобиччю.
Приїжджають. А там їм кажуть, що те що вони привезли - нечинне, не такі протоколи. Ті кажуть - ну ладно, пофіг, ну скасують результати на ділянці. А ні, тим часом інші хлопці спокійно і по головній трасі відвезли правильні мішки із правильними протоколами. А в ізбіркомі думали що то свої, і все затвердили.
Десь так, в юридичних дрібницях можу помилятися.


https://don-katalan.livejournal.com/1913766.html
 
Сверху Снизу