• Zero tolerance mode in effect!

Новости Украины #3

ДМИТРИЙ ЧЕКАЛКИН
Зеленський під час дебатів на Генасамблеї ООН:
Мені відомо про спроби укласти якісь тіньові угоди за лаштунками. Злу не можна довіряти.
Запитайте Пригожина, чи варто довіряти обіцянкам Путіна…
Денис:
А можна детальніше про тіньові Оманські угоди, будь ласка?
Hawthorn Healing:
Рекурсія року, персона яка укладала тіньові угоди з росією, жаліється що хтось укладав тіньові угоди з росією.
Потужно - чьотко - незламно.
Yuriy:
Українські олігархи розпочинають торгівельні війни з Польщею, Словаччиною в період важкої війни з росією. І це тоді, коли ці країни не тільки приймають наших біженців, а й допомагають зброєю.
Чи розуміє Зеленскай до чого це призведе, думаю що ні.
Це ганьба!
Himikus:
Це не ігри зернових олігархів, як здалось на перший погляд. Все набагато гірше.
Зе використав площадку ООН, щоб звинувати Польщу в підігруванні москві.
Ще раз:
Зеленський заявив на весь світ, що ПОЛЬЩА! НА БОЦІ! МОСКВИ!
Що це? Диверсія? Зрада?..

RIPRV:
Українці почали в сіру гнати зерно, через шлях який відкрили поляки, поляки починають маневри по захисту властного ринку від демпінгу неуподаткованого зерна, ще і винні залишились.
Охренеть кричали гості.

Кріт Ірмака:
Дали коридор - вози мовчки, дякуй і заробляй гроші. НІ, будемо барижити вчорну, ламати ринок партнерам, смітити в голови вкраїнчикам, що поляки кончені, а ми молодці.
Депутатка Європарламенту (колишня прем'єрка і віцепрем'єрка Польщі) Беата Шидло відносно стримано відреагувала на заяву віцепрем'єра України Качки:
«Те, що Україна хоче судитися з Польщею (і Словаччиною та Угорщиною) за продовження заборони на імпорт українського зерна – це одне. Друге – дивовижний стиль виступів заступника міністра економіки України Тараса Качка, який поводиться просто нахабно. В інтерв’ю для Politico він читає Польщі лекції про те, що, на його думку, можуть або не можуть робити країни-члени ЄС. Качка навіть каже, що судитися з Польщею – це бути «прикладом для світу».
«Замість того, щоб повчати Польщу, український заступник міністра мав би подумати, який «приклад світові» подає Україна, коли так ставиться до країни, яка рятувала Україну в найдраматичніші моменти. І передусім зважте, як поляки сприймають слова та поведінку української влади.»
Олекса Моцно Лютий:
Поляки, друзі, ми, порохоботи, вдячні за підтримку і допомогу. Ми Качку і Боневтіка з Єрмаком не обирали. Тому, просто потерпіть, поки ми їх ще змушені терпіти.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293684988174674&set=g.1662571103772161
 
НАТАЛОЧКА БИХОВЕЦЬ
Факти для подумати:
✔️У 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ.
✔️В НУЛЬ розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде. Інфу про її розформування знайдено у судовому рішенні, ну бо там з ОП накосячили. Як ви думаєте, що то за військова частина А0229 ?—ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому р-ні,який є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь (!!!) ВЧ А0229-це був зачаток бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі. Сформована вона була указом Порошенко. Розформована указом Зеленського! І жодної заміни цій бригаді Зеленський не зробив.
✔️ Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського ОСОБИСТО
За”дивним” збігом обставин саме з напрямку, який мала прикривати ця частина, стався основний удар рф. Просто так співпало, правда ж? ��
✔️А тепер вишенька на торті – пам’ятаєте повідомлення про багатокілометрову колону з військової техніки рф у напрямі Києва?
Так от,пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.
У рамках великого будівництва під егідою та патронатом президента України–пана Зеленського траса на Чорнобиль була реконструйована ТА РОЗШИРЕНА!!! Розширена дорога по якій їздить 1-2 авто на день.
За “дивним” збігом обставин (в черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!!!
І це лише по київському сектору оборони.
Пам'ятаєте. допис Віктор Саклаков, який служить в ЗСУ.
Таємні накази перед початком війни.
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся “випадковим”збігам,які сталися в перший тиждень вторгнення мордору в Україну.
Наведу приклади подій,які відбувалися одночасно в різних куточках України:
✔️ На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ,лише прикордонники.
✔️ Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель,залишивши лише 150 строковиків на охорону.
✔️ Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії.Генерал Кривонос,який на той час не мав посади, і волонтери, які облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами,взяли аеропорт під охорону.
✔️ За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС,і просто“не встигає”це зробити,тим самим рятуючи Харків від окупації.
✔️Наприкінці 2021 р. повідомили, що " будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України" а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом.
✔️Майже всі Джавеліни,NLAW та Стінгери,передані Великою Британією та США на момент вторгнення,знаходяться на складах на Яворівському полігоні.
✔️Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський рятують Стугни та Нептуни,не маючи жодних повноважень,а чиновники, які зобов’язані це робити,зникли.
✔️ Окружний адмінсуд Києва,що належить судді Вовку,приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну (!)
✔️Сама перша колона орків складається не з ударних частин,а з СОБР (специальный отряд быстрого реагирования) з битами та щитами.СОБР йде не воювати,а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.
✔️Раптове зникнення брехливого Єрмака на тиждень,і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого. Цей список можна продовжувати ще довго.
Відчуття,що орки виконали свою частину домовленості – типу“ми просто тихо зайдемо,нікого поки не чіпаючи”. А “шановні партнери”здають оркам без бою Київ,Харків,Херсон,Запоріжжя, Миколаїв(як в свій час Крим).
Дуже схоже на договірняк. Я не знаю що про це знав Зе, а що ні, чи його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, міжнародними відносинами, поліцією з Нацгвардією, навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повні шанувальників московитів.
Все,що перелічено вище, не може бути пояснено простим про*балі та ухиленням від виконання службових обов’язків людьми на високих посадах.
Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред’явили звинувачення.
А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують цю гіпотезу – Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні.
І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір (!)
Що стало на шляху? Те,що ЗСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов’язки згідно Конституції–знищувати окупантів. І всі домовленості полетіли коту під хвіст. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами.
Я знаю, що зараз знайдуться ті, хто буде виправдовувати цих єрмаків, але хто вміє думати, той зрозуміє. Я все ще вірю, що суд над зрадниками України буде, а героїв Україна нагородить. Перемоги нам, над цією нечистю.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293701941506312&set=g.1662571103772161
 
наша служба и опасна и трудна и вообще вредна.

Посмотреть вложение 253274
Трошки про саму маляр

 
Естественно, что в ЕС за этим наблюдают.
==
Из-за кризиса с Польшей у Украины могут быть проблемы на переговорах по вступлению в ЕС, - нардеп Наливайченко
"Мы должны отстаивать свои интересы, но вместе с нашими партнерами. Польша же для нас не просто партнер, а ключевой союзник с самого начала войны. Более 2 млн украинцев, вынужденно находящихся на территории Польши, знают это лучше. Поэтому, я считаю, что торговый спор с Польшей должен быть решен как можно быстрее украинским правительством.
Не загонять и не раздувать эту тему, а решать эту проблему. Ведь эта проблема вполне разрешима", - пояснил Наливайченко.
Народный депутат отметил важность разрешения ситуации с экспортом украинской продукции до начала переговоров по вступлению Украины в ЕС.
------
А также в статье вся хронология этой зерновой проблемы с Польшей.
 
Есть понятие предел возможного.
А здесь беспредел.
Мы знаем, как команда Зеленского тормозила ракетную программу и что не было выпущено ни одного комплекса "Нептун" и флагман росс. флота "Москва" был уничтожен ракетой Нептун из
‼️
единственного комплекса, который был создан еще при Порошенко.
И вот сейчас, когда на Банковой показывают активность по борьбе с коррупцией, их целью стало предприятие, которое эти Нептуны выпускает.
======
Госаудитслужба Украины заблокировала работу предприятия, выпускающего ракеты "Нептун", "Стугна", "Корсар"
И это во время войны.

 
НАТАЛОЧКА БИХОВЕЦЬ
Факти для подумати:
✔️У 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ.
✔️В НУЛЬ розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде. Інфу про її розформування знайдено у судовому рішенні, ну бо там з ОП накосячили. Як ви думаєте, що то за військова частина А0229 ?—ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому р-ні,який є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь (!!!) ВЧ А0229-це був зачаток бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі. Сформована вона була указом Порошенко. Розформована указом Зеленського! І жодної заміни цій бригаді Зеленський не зробив.
✔️ Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського ОСОБИСТО
За”дивним” збігом обставин саме з напрямку, який мала прикривати ця частина, стався основний удар рф. Просто так співпало, правда ж? ��
✔️А тепер вишенька на торті – пам’ятаєте повідомлення про багатокілометрову колону з військової техніки рф у напрямі Києва?
Так от,пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.
У рамках великого будівництва під егідою та патронатом президента України–пана Зеленського траса на Чорнобиль була реконструйована ТА РОЗШИРЕНА!!! Розширена дорога по якій їздить 1-2 авто на день.
За “дивним” збігом обставин (в черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!!!
І це лише по київському сектору оборони.
Пам'ятаєте. допис Віктор Саклаков, який служить в ЗСУ.
Таємні накази перед початком війни.
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся “випадковим”збігам,які сталися в перший тиждень вторгнення мордору в Україну.
Наведу приклади подій,які відбувалися одночасно в різних куточках України:
✔️ На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ,лише прикордонники.
✔️ Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель,залишивши лише 150 строковиків на охорону.
✔️ Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії.Генерал Кривонос,який на той час не мав посади, і волонтери, які облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами,взяли аеропорт під охорону.
✔️ За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС,і просто“не встигає”це зробити,тим самим рятуючи Харків від окупації.
✔️Наприкінці 2021 р. повідомили, що " будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України" а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом.
✔️Майже всі Джавеліни,NLAW та Стінгери,передані Великою Британією та США на момент вторгнення,знаходяться на складах на Яворівському полігоні.
✔️Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський рятують Стугни та Нептуни,не маючи жодних повноважень,а чиновники, які зобов’язані це робити,зникли.
✔️ Окружний адмінсуд Києва,що належить судді Вовку,приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну (!)
✔️Сама перша колона орків складається не з ударних частин,а з СОБР (специальный отряд быстрого реагирования) з битами та щитами.СОБР йде не воювати,а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.
✔️Раптове зникнення брехливого Єрмака на тиждень,і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого. Цей список можна продовжувати ще довго.
Відчуття,що орки виконали свою частину домовленості – типу“ми просто тихо зайдемо,нікого поки не чіпаючи”. А “шановні партнери”здають оркам без бою Київ,Харків,Херсон,Запоріжжя, Миколаїв(як в свій час Крим).
Дуже схоже на договірняк. Я не знаю що про це знав Зе, а що ні, чи його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, міжнародними відносинами, поліцією з Нацгвардією, навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повні шанувальників московитів.
Все,що перелічено вище, не може бути пояснено простим про*балі та ухиленням від виконання службових обов’язків людьми на високих посадах.
Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред’явили звинувачення.
А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують цю гіпотезу – Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні.
І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір (!)
Що стало на шляху? Те,що ЗСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов’язки згідно Конституції–знищувати окупантів. І всі домовленості полетіли коту під хвіст. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами.
Я знаю, що зараз знайдуться ті, хто буде виправдовувати цих єрмаків, але хто вміє думати, той зрозуміє. Я все ще вірю, що суд над зрадниками України буде, а героїв Україна нагородить. Перемоги нам, над цією нечистю.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293701941506312&set=g.1662571103772161
А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва...
Эта фраза заставила задуматься и вспомнить про "нема сечі терпіти ці борошна". Ибо "Стрілочник (Черговий стрілочного поста) — професія в галузі експлуатації залізничного транспорту; дорожник, який переводить стрілки на залізничних коліях і виконує інші допоміжні роботи на залізниці.". А лучники это у Александра Македонского.
 
НАТАЛОЧКА БИХОВЕЦЬ
Факти для подумати:
✔️У 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ.
✔️В НУЛЬ розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде. Інфу про її розформування знайдено у судовому рішенні, ну бо там з ОП накосячили. Як ви думаєте, що то за військова частина А0229 ?—ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому р-ні,який є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь (!!!) ВЧ А0229-це був зачаток бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі. Сформована вона була указом Порошенко. Розформована указом Зеленського! І жодної заміни цій бригаді Зеленський не зробив.
✔️ Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського ОСОБИСТО
За”дивним” збігом обставин саме з напрямку, який мала прикривати ця частина, стався основний удар рф. Просто так співпало, правда ж? ��
✔️А тепер вишенька на торті – пам’ятаєте повідомлення про багатокілометрову колону з військової техніки рф у напрямі Києва?
Так от,пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.
У рамках великого будівництва під егідою та патронатом президента України–пана Зеленського траса на Чорнобиль була реконструйована ТА РОЗШИРЕНА!!! Розширена дорога по якій їздить 1-2 авто на день.
За “дивним” збігом обставин (в черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!!!
І це лише по київському сектору оборони.
Пам'ятаєте. допис Віктор Саклаков, який служить в ЗСУ.
Таємні накази перед початком війни.
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся “випадковим”збігам,які сталися в перший тиждень вторгнення мордору в Україну.
Наведу приклади подій,які відбувалися одночасно в різних куточках України:
✔️ На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ,лише прикордонники.
✔️ Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель,залишивши лише 150 строковиків на охорону.
✔️ Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії.Генерал Кривонос,який на той час не мав посади, і волонтери, які облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами,взяли аеропорт під охорону.
✔️ За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС,і просто“не встигає”це зробити,тим самим рятуючи Харків від окупації.
✔️Наприкінці 2021 р. повідомили, що " будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України" а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом.
✔️Майже всі Джавеліни,NLAW та Стінгери,передані Великою Британією та США на момент вторгнення,знаходяться на складах на Яворівському полігоні.
✔️Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський рятують Стугни та Нептуни,не маючи жодних повноважень,а чиновники, які зобов’язані це робити,зникли.
✔️ Окружний адмінсуд Києва,що належить судді Вовку,приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну (!)
✔️Сама перша колона орків складається не з ударних частин,а з СОБР (специальный отряд быстрого реагирования) з битами та щитами.СОБР йде не воювати,а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.
✔️Раптове зникнення брехливого Єрмака на тиждень,і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого. Цей список можна продовжувати ще довго.
Відчуття,що орки виконали свою частину домовленості – типу“ми просто тихо зайдемо,нікого поки не чіпаючи”. А “шановні партнери”здають оркам без бою Київ,Харків,Херсон,Запоріжжя, Миколаїв(як в свій час Крим).
Дуже схоже на договірняк. Я не знаю що про це знав Зе, а що ні, чи його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, міжнародними відносинами, поліцією з Нацгвардією, навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повні шанувальників московитів.
Все,що перелічено вище, не може бути пояснено простим про*балі та ухиленням від виконання службових обов’язків людьми на високих посадах.
Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред’явили звинувачення.
А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують цю гіпотезу – Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні.
І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір (!)
Що стало на шляху? Те,що ЗСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов’язки згідно Конституції–знищувати окупантів. І всі домовленості полетіли коту під хвіст. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами.
Я знаю, що зараз знайдуться ті, хто буде виправдовувати цих єрмаків, але хто вміє думати, той зрозуміє. Я все ще вірю, що суд над зрадниками України буде, а героїв Україна нагородить. Перемоги нам, над цією нечистю.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293701941506312&set=g.1662571103772161
Часть информации не соответствует реальности, часть надо перепроверять.

"Лучники" реально доставили, явный проеб редактировавшего текст после построчого/машиного перевода с русского.
 
 
спасибо, новость кстати: был вопрос у меня этот кое с кем.
 
 
 
все верно, американцев со статусом "высший истеблишмент" не проведешь и факты коррупции в МО - показатель, особенно во время войны.
За все нужно отвечать.
 
  • Like
Реакции: nt00
После таких новостей ступор... и только один вопрос: до каких пор будет продолжаться этот беспредел?
 
После таких новостей ступор... и только один вопрос: до каких пор будет продолжаться этот беспредел?
да-а.... the show goes on... на арене все те же....
Там в статье фраза:

"..Следует упомянуть, что 9 сентября этот судья ВАКС освободил из-под стражи Ярослава Лугового, объяснив это как раз окончание сроков расследования. Заметим, что Луговой подозреваем по делу Коломойского на 9,2 миллиарда гривен и был директором департамента межбанковского дилинга..."
======
Вот так скоро и сроки по Коломойскому закончатся....с помощью знаменитых "правок Лозового"....Короче, беспредел продолжается. Мало того, идет полный игнор Национальному бюро по антикоорупции.
 
Назад
Сверху Снизу