Новости Украины #3


Батюшки святые, что ж творится-то, люди добрые! А святые Потоки для матушки Нефтоны? o_O

1600748975818.png
 
мопеду - радоватся!

былостало, даже для большего поцреотизьма осэлэдэць на макитре выбрыл :muscle:
– У мене був важкий час, мене знайомі ветерани запросили. Тому я тоді був на сцені. Так вийшло. Вважаю, мене використали тоді.

– Чи не можуть і зараз використати?

Ми це обговорювали в команді «Слуг народу». Я вже більше орієнтуюся в політиці і я ставив це питання. Вони мене запросили, а не навпаки. Вони хочуть, щоб я як інвалід війни в міськраді допомагав людям з інвалідністю, що живуть в місті. Бо лиш я можу таких людей зрозуміти. Загалом, не знаю навіть чи сам би я шукав, від кого балотуватися. Це важка робота, а хочеться спокійного життя. Просто у нашій країні спокійно жити не вдається. Тут треба або махнути рукою, або самому йти і робити. Питання «безбар’єрного міста» – це болюче питання і хочеться його вирішити. У чиновники їздять на машинах і не розуміють цього, – каже Сергій Прядк
 
Ещё один!

АТОвець Артем Лукашук, який, до речі, був кандидатом у нардепи від цієї політсили, йде в Черкаську міськраду від Партії вільних демократів. Він балотується по округу №6, що охоплює район «Д» і площу 700-річчя.
как не странно, без осэлэдця и даже без рукопожатой бороды (видно нету денег на барбершопы)Артем Лукашук – кандидат у народні депутати від «Європейської Солідарності» по 198 (з центром у м.Сміла) виборчому округу Черкащини. До Верховної Ради йде не для того, щоб засідати у комітетах, які займаються фінансами – прагне допомогти в Комітеті з питань національної безпеки та оборони не віддати більше ворогу жодного метра української землі…
:muscle:

 
 
Угадайте, что употребляет и кто автор

Скажімо, на Черкащині є найбільші в світі пам’ятки трипільської цивілізації. Логічно було б створити в ЧНУ спеціалізований підрозділ, що займатиметься трипільською проблематикою. Я прихильник того, щоб університет спеціалізувався на шевченкознавчій тематиці. Усе це – «материнські» теми для Черкаського університету. І ми вже обговорювали ці питання Наглядовій раді Черкаського університету. Бо яке призначення університету? У Києві не дадуть вказівки взятися за Тальне, де містяться трипільські міста-гіганти. Але ж ми, українці, усвідомлюємо себе першою в Європі культурою, що подарувала не тільки перехід до аграрної цивілізації, але й породила цілу низку різних ремесел – ткацтво, гончарство, будівництво тощо. Це здобутки, на які має право претендувати наша нація. Бо вони цікаві не тільки в Україні – це наш внесок для всього світу
 
Очевидное-невероятное - директор "Софиевки" на жигулях до сих пор ездит (ездил)!

Директор дендропарку «Софіївка» потрапив у ДТП: є постраждалі

- Я їхав мопедом. А куди, не пам’ятаю, - каже постраждалий. Називається Анатолієм. Лежить на лікарняному ліжку тримаючись за голову. – Не знаю, як все сталося і хто мене збив.

Правоохоронці невинуватість водія автомобіля заперечують.

- Близько 12-ої години водій автомобіля «ВАЗ-2104» на Т-подібному перехресті розпочинав маневр лівого повороту, - коментує інспектор сектору моніторингу Наталія Мельник. - Не надав перевагу в русі мопеду. Водій останнього отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Правоохоронці вирішують питання щодо внесення відомостей до ЄРДР. Можливих свідків просять звернутися до поліції.
 
а зачем ссылки тебе тогда? до сих пор не верится, что те за кого ты топишь могут продаватся налево и направо, а оптом дешевле?
Если я за кого то и топлю то топлю за Пороха
Как он продается?
Вот так?: Порошенко хочет компенсировать военным штрафы за ответный огонь

Лан, засирай дальше, я тебе мешать не буду. Главное правила форума не нарушай.
 
Очевидное-невероятное - директор "Софиевки" на жигулях до сих пор ездит (ездил)!
Прошу прощения, никогда тебе не доводилось останавливаться в гостинице при Софиевском дендропарке? Которая находится возле главного входа в парк. Я попробовал как то! Это ...государственная гостиница, там еще до сих пор "радиоточка" (брехунець) работает от сети. Совковые постели, кровати и мебель. Поэтому директор на жигулях, самая малая из бед. Главное на электоротачанках по парку катают. Почти как у Теслы (как тебе такое Илон)?
 
Прошу прощения, никогда тебе не доводилось останавливаться в гостинице при Софиевском дендропарке? Которая находится возле главного входа в парк. Я попробовал как то! Это ...государственная гостиница, там еще до сих пор "радиоточка" (брехунець) работает от сети. Совковые постели, кровати и мебель. Поэтому директор на жигулях, самая малая из бед
я недалеко живу, плюс если надо будет, то родственники есть

если в дают денег на гостиницу в таком лобном месте, значит хотят обанкротить и продать "инвесторам". Когда-то директор "Софиевки" попал в немилость к местному полубожеству, возможно из-за этого

https://procherk.info/news/7-cherka...tor-sofiyivki-pro-zvernennja-deputata-oblradi

"Це все справа рук нашого нардепа Антона Яценка. Він хоче усунути мене з посади, щоб поставити когось свого. Ця людина дозволяє собі будь-яку брехню. Краще б щось зробив для розвитку нашого парку", - зазначив І.Косенко. "

вобщем, Антон на директора серьёзно обиделся и выстроил рядом частного конкурента. Походить по тому парку можно, но напрягает наличие избыточного колличества охраны по всем углам и наличие много всего на 1 кв. м.

Главное на электоротачанках по парку катают. Почти как у Теслы (как тебе такое Илон)?
уже с десяток лет как, там еще на конной тяге есть (всё - частники) :muscle:
и дерево, которое посадил Микила Яновыч Азиров
 
Сверху Снизу